СТРАХУВАННЯ (будь-яке)

Тут отписываем все по Львову
Pike
Форумчанин
Контактная информация:

СТРАХУВАННЯ (будь-яке)

Непрочитанное сообщение Pike » Чт авг 30, 2012 11:52

Усім привіт!
Шановні одноклубники, якщо у когось виникне потреба застрахувати своє дорогоцінне житття, здоров`я чи майно - звертайтесь до мене!
Широкий вибір страхових програм і компаній, будь які види страхування за найкращими тарифами!
Буду радий Вам допомогти!!!
мій тел.: 063-6192304
Изображение
Изображение

Pike
Форумчанин
Контактная информация:

СТРАХУВАННЯ (будь-яке)

Непрочитанное сообщение Pike » Пт авг 31, 2012 11:41

Перелік страхових компаній з якими я співпрацюю:
1. ALICO MetLife - Із самого початку діяльності в Україні ALICO має бездоганну репутацію завдяки своїм високоякісним страховим програмам, зразковому обслуговуванню та надійним фінансовим гарантіям.
2. Страхова компанія «ТАС» - Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС» працює з 2001 року та стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя.
3. Allianz - одна з провідних страхових компаній та постачальників фінансових послуг у світі.
4. Страховая компания «ФОРТЕ ЛАЙФ» была основана в 2005 году. Основным видом деятельности «ФОРТЕ ЛАЙФ» является добровольное страхование жизни.
5. Компанія УПСК - це: - Широкий набір пропонованих умов, договорів, полісів; - Стабільні багаторічні взаємини з перестрахувальниками на Україну і за кордоном, що дозволяє мати 100% - ву гарантію виплат; ПрАТ «УПСК» надає послуги зі страхування більш ніж 1 мільйону клієнтів, включаючи 200 тисячам суб'єктів підприємницької діяльності.
6. ЗАТ "Ренесанс Життя", заснована 26 грудня 2005. Вид діяльності: страхова діяльність у формі добровільного страхування життя.
7. ПрАТ «Страхова компанія «УНИКА Життя» є дочірньою компанією UNIQA Group - найкрупнішого страховика Австрії. Створена 14 липня 2006 року. Страхова компанія «УНИКА Життя» входить в міжнародну асоціацію незалежних страхових компаній INSUROPE Multinational Benefits Association і є її ексклюзивним представником в Україні.
8. Страхова компанія УНІКА має понад 16 років досвіду успішної роботи та входить у ТОР-5 найбільших страховиків України. Розгалужена національна мережа УНІКА налічує 26 регіональних дирекцій та більше 140 відділень і точок продажів. Страхова компанія УНІКА здійснює продаж понад 90 страхових продуктів і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з врегулювання фінансових послуг України.
Изображение
Изображение

Holly (Екатерина)
Ой, всё .....
Область: Киевская
Благодарил (а): 509 раз

Re: СТРАХУВАННЯ (будь-яке)

Непрочитанное сообщение Holly » Пт авг 31, 2012 16:59

коммерция, без согласования :)
Если я вас напрягаю или раздражаю - вы всегда можете спрятаться в углу и поплакать :)

Вернуться в «Львов»